ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » 2017 » Квітень » 28 » ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В ДЖКК ДОННАБА
07:47
ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В ДЖКК ДОННАБА

На виконання  Закону України «Про охорону праці», Положення про орга-нізацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в устано-вах і закладах освіти, наказу директора ДЖКК ДонНАБА від 11.04.2017 №36/01-03 «Про проведення Тижня охорони праці» у коледжі з 24 по 28 квітня 2017 року з метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, комплексного розв'язання питань забезпечення безпечних умов  праці учасників навчально-виховного процесу, активізації діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності та з нагоди Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці, який  щорічно відзначається  в Україні та країнах світу 28 квітня, проведено Тиждень охорони праці.
У 2017 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначався під девізом „Оптимізація збору та використання даних з охорони праці”.
Для підготовки заходів щодо проведення Тижня охорони праці було створено комісію та розроблено план заходів, у виконані якого взяли участь всі учасни-ки навчально-виховного процесу.
Так, класними керівниками протягом квітня проводилися бесіди зі студентами стосовно безпечної поведінки у коледжі, побуті та громадських місцях. 25 квітня було проведено виховні години „28 квітня – Всесвітній день охорони праці” на теми: „Основні причини та заходи запобігання травматизму на виробництві”, „Поняття про виробничу санітарію та гігієну праці. Шкідливі виробничі фактори та засоби захисту від них”. Також серед батьків постійно проводиться роз’я-снювальна робота з профілактики побутового травматизму. 
У бібліотеці коледжу було організовано виставку нормативної та фахової літератури з охорони праці та безпеки життєдіяльності „Моє життя, моя робота, моя безпечна праця”.
На другому поверсі будівлі коледжу розміщено виставку плакатів щодо без-пеки життєдіяльності та охорони праці „Твій вибір – безпека!”, виготовлених руками студентів. 
Поновлено інформацію на стенді-куточку з охорони праці тощо.
Україна активно інтегрує європейські норми з охорони праці у власну пра-вову систему, створює умови для формування сучасної високої культури і відповідальності за збереження життя та здоров'я працівників.
У першу чергу мова йде про ставлення уряду, роботодавців та працівників до питань охорони праці, їх налаштування на роботу без нещасних випадків.
Досягнути такої узгодженої політики можна шляхом спільного формування та розвитку культури охорони праці через впровадження превентивних заходів, головний девіз яких — зацікавити, навчити, зробити питання охорони праці звичною та невід'ємною складовою нашого життя.

Переглядів: 415 | Додав: Gosha747 | Рейтинг: 0.0/0
Субота, 15.08.2020, 13:14
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0