ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » 2018 » Грудень » 6 » Книжково-інформаційна виставка в рамках проведення Всеукраїнського тижня права
13:24
Книжково-інформаційна виставка в рамках проведення Всеукраїнського тижня права

Бібліотека Дружківського житлово-комунального коледжу пропонує увазі студентів та викладачів коледжу відвідати  книжково-інформаційну виставку, що працює в рамках проведення Всеукраїнського тижня права. 10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.
Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру.
До створення цього універсального документу не існувало ефективного та дієвого механізму захисту основоположних і невід’ємних прав людини. Особливо гострим стало питання захисту прав людини після Другої світової війни. Увесь світ тоді об’єднався заради однієї спільної мети – створення єдиної міжнародної системи захисту прав людини.
У Преамбулі Загальної декларації прав людини Генеральна Асамблея зазначила, що «проголошує цю Загальну декларацію прав людини як завдання, до виконання якого повинні прагнути всі народи і всі держави з тим, щоб кожна людина і кожний орган суспільства, завжди маючи на увазі цю Декларацію, прагнули шляхом освіти сприяти поважанню цих прав і свобод і забезпеченню, шляхом національних і міжнародних прогресивних заходів, загального і ефективного визнання і здійснення їх як серед народів держав-членів Організації, так і серед народів територій, що перебувають під їх юрисдикцією».
Ще одним міжнародним актом, покликаним гарантувати захист прав людини, є Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод.
Україна, будучи державою-членом Ради Європи, 17 липня 1997 року ратифікувала Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколи до неї. Згідно преамбули Конвенції вона має на меті забезпечити загальне та ефективне визнання прав людини, проголошених Генеральною Асамблеєю ООН у Загальній декларації прав людини.
Конвенція не лише спрямована на захист широкого спектра громадянських та політичних прав, а запровадила ефективний механізм забезпечення прав особи, що зокрема передбачає право на індивідуальне звернення за захистом порушених прав.
Сьогодні Україна, як і весь світ, зіштовхнулася із особливою жорстокістю та неповагою до прав людини. Окупація Російською Федерацією території Автономної Республіки Крим, порушення прав людини цією державою на тимчасово окупованій території України АР Крим, агресія Російської Федерації на сході України, численні терористичні акти та військові конфлікти по всьому світу свідчать про неспроможність як окремих держав, так і світової спільноти забезпечити на належному рівні захист прав людини і основоположних свобод.
Тому як ніколи суспільство має згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту прав людини та створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі.

    В рамках проведення Всеукраїнського  тижня права 4 грудня 2018 року у бібліотеці ДЖКК пройшла виховна година  на тему «Ми, Держава та право». Метою виховного заходу було проведення роботи щодо  свідомого засвоєння студентами правових знань та вироблення стійких переконань у необхідності дотримання своїх прав та обов’язків; розвиток  вміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися отриманими знаннями в житті та формування правової культури і навичок правомірної поведінки.
    У проведенні заходу брали участь студенти груп ОД-21-17 та Б-21-17. Разом із кураторами 
Скакаліною І.В. та Мушкою Н.Є. студенти підготували тематичні повідомлення, які обговорювалися у вигляді дискусії. Використовувалися такі інтерактивні форми як вікторина та анкетування, за результатами яких відзначили переможців. 
 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 177 | Додав: Gosha747 | Рейтинг: 0.0/0
Субота, 15.08.2020, 12:57
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0