ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 »

З 8 листопада 2017 р.  в коледжі проходив Тиждень української мови. Традиційно він  був присвячений Дню української писемності та мови і був насичений  різноманітними заходами. Студенти І-ІІІ курсів взяли участь у конкурсі плакатів на підтримку української мови «Мова-серце нації». Найкращою роботою став плакат, створений  студенткою гр.ОД-31-15 Колісник Валерією.
 Групи І-IV курсів прикрасили  коледж  добіркою створених плакатів «Цікаве про українську». Протягом тижня  студенти, викладачі  та працівники коледжу мали змогу поповнити свої знання з української мови.
 Студенти  першого курсу змагалися у мовознавчому турнірі. Цікаве і  веселе  інтелектуальне змагання розкрило таланти першокурсників. Переможцями в конкурсі стала студенти гр. Б-11-17.
 9 листопада студенти, викладачі коледжу приєдналися до Всеукраїнської акції – Радіодиктант національної єдності.  Трад ... Читати далі »

Переглядів: 146 | Додав: Gosha747 | Дата: 08.11.2017

З метою привернення уваги суспільства до проблем, поліпшення умов життя та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, найменш соціально захищеним верствам населення, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціально-незахищених громадян, багатодітних сімей, осіб та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, у коледжі успішно працює первинна організація Червоного Хреста України, головою якої є  викладач спецдисциплін Вольвич Марина Костянтинівна. 
Двічі у вересні в коледжі волонтери Червоного Хреста провели майстер-класи з надання першої допомоги. На ці майстер-класи охоче завітали 40 чоловік. Під час проведення майстер-класу для учнів коледжу були також прочитані лекції з історії Товариства Червоного Хреста України та про роботу Дружківської організації, підліткам демонструвались фото-слайди з проведених акцій милосердя. Волонтери також закликали молодь поповнити ряди дружної команди Дружківської міської організації.
... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 147 | Додав: Gosha747 | Дата: 01.11.2017

В рамках Всесвітнього дня боротьби з суїцидом в нашому коледжі 31.10.2017 пройшов «ДЕНЬ ПОЗИТИВУ». Захід організувала і провела практичний психолог А.Е.Панасенко. У проведенні акції були задіяні студенти всіх курсів. З самого ранку в коледжі панувала атмосфера радості і чаклунства. Усіх, хто входив зустрічав наш стенд з яскравими стрічками, веселими картинками і теплими побажаннями. Всім бажаючим було запропоновано на прикладі смайликів вказати який у них сьогодні настрій і підписати. Так само бажаючі могли прикрасити форму студента на їх розсуд. А в закінченні був оголошений фото-конкурс на найпозитивніше фото. Результати якого оголосили на святкуванні Дня студента 17.11.17. 
Активними учасниками виявилися не тільки студенти, а й педагоги.
Переможцем стала Маслова Аріна, студентка 2 курсу. Але без призів ніхто не залишився! Профспілка коледжу, у голові з Голозубовим І.В. вручили пам’ятні сувеніри кожному, хто приймав участь.
 

Переглядів: 108 | Додав: Gosha747 | Дата: 31.10.2017

31 октября исполнилось 80 лет Бушуеву Виталию Николаевичу — преподавателю колледжа, художнику, прекрасному человеку. К сожалению, его нет с нами и уже никогда не будет. В мае 2017 года он ушел из жизни.
           Виталий Николаевич создал очень большое количество картин.10 лет назад в стенах колледжа была организована персональная выставка картин Бушуева В.Н., посвященная его семидесятилетию. Весной этого годы мы советовались с художником и мечтали повторить выставку, добавить новые работы. К сожалению судьба распорядилась по своему, но, несмотря на отсутствие Виталия Николаевича, выставка состоялась.
            Выставку открыли 31 октября в день рождения художника. Присутствовали его коллеги, администрация колледжа, ветераны, сотрудники и преподаватели. На встречу пришла дочь — Елена Бушуева.Открыл встречу Белашенко К.Г. - председатель Совета Ветеранов колледжа, он не только вспомнил страницы биог ... Читати далі »

Переглядів: 101 | Додав: Gosha747 | Дата: 31.10.2017

27 жовтня 2017 року ДЖКК прийняв активну участь у реалізації наймасштабнішої події осені 2017 року – культурно-просвітницького мандрівного Фестивалю «З країни в Україну», який відбувся на площі Молодіжній.
 В рамках фестивалю пройшов Краєзнавчий лекторій на тему «Історія видатних місць Дружківки», який провів Фіалко Є.Б. Із слухачами лекторію Євген Борисович поділився глибокими знаннями щодо видатних місць та подій нашого міста. А Качур Володимир Васильович висвітлив тему «100 років революцій у Дружківці». Студентам  гр. Б - 31(куратор Л.П.Мішина ) захід сподобався, на якому вони почули багато цікавої інформації про рідне місто.
Студенти коледжу Новіков Олексій, гр. Б – 23с і Богомаз Олександр прийняли участь у богатирських  іграх і стали переможцями в поштовху гирі і армреслінгу. 
У велоквесті по визначним пам`яткам міста команда туристичного клубу «Одіссей» - Т.В.Орлова, В.І.Голозубов ... Читати далі »

Переглядів: 135 | Додав: Gosha747 | Дата: 27.10.2017

26 жовтня 2017 року в  актовому залі ДЖКК відбулося  щорічне  традиційне  свято, присвячене першокурсникам. Конкурсна програма була побудована на основі КВНу.
Першокурсникам необхідно було заявити про себе, як про хазяїв коледжу, розповісти про своє студентське життя і показати свої таланти.
Конкурсна програма складалася  з візитної картки «А ось і ми!», творчого виступу «Ми знайшли таланти!»,  до яких студенти готувалися.  Конкурс капітанів і кулінарний стали справжньою несподіванкою для учасників.
 За ходом конкурсу стежило строге, але компетентне і дуже доброзичливе жюрі у складі заступника директора з виховної роботи Орлової Т.В., зав.денного відділення Сергієнко О.Ю. і методиста ДЖКК – Ісаєвої О.В. 
Святково-конкурсну програму вела чарівна, дотепна, весела керівник «Досуг – центра» коледжу Вілкова О.Г., яка змогла  створити святкову атмосферу з перших хвилин ... Читати далі »

Переглядів: 147 | Додав: Gosha747 | Дата: 26.10.2017

24.10.2017 року в ДЖКК Дон НАБА пройшла студентська звітно-виборча конференція. Вітаємо нову голову студентської ради – Мусінову Вікторію, студентку групи Б – 21. І говоримо спасибі екс голові студради Агєєву Євгену, студенту групи Б – 42 , роботу якого більшістю голосів признано на конференції задовільною. Сподіваємося, що Вікторія впорається і студентське життя  продовжуватиме бурлити і прославляти наш коледж.            
 

Переглядів: 118 | Додав: Gosha747 | Дата: 24.10.2017

13.10. 17 року в Дружківському житлово-комунальному коледжі до Дня захисника України і Дня козацтва відбулося  спортивно-патріотичне свято «Козацькі розваги».
Переможець обласного заходу «Козацькі розваги», збірна команда студентів I-III курсів « Перемога»,  змагалася  із збірною командою студентів I-II курсів «Шалене перо» , командою досвідчених викладачів «Кошові» і командою військовослужбовців «ЗСУ», яких запросили на свято. Учасники змагань створили справжнє свято для присутніх. Всі учасники показали свою силу, спритність, кмітливість. 
У запеклій боротьбі місця розподілилися таким чином: I місце –  команда  «Перемога»,  II місце – команда «Шалене перо», III – місце поділили команди «Кошові» і «ЗСУ». Отже хлопці коман ... Читати далі »

Переглядів: 158 | Додав: Gosha747 | Дата: 13.10.2017

10 жовтня 2017 року  увосьме стартував Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Урочистості з нагоди відкриття одного з найпрестижніших мовно-літературних змагань відбулися в м. Кропивницькому,  а навчальні заклади України та світу долучилися до цієї події. 
Студенти Дружківського  житлово- комунального коледжу ДонНАБа  не  були  осторонь. Відкриття конкурсу відбулося у кабінеті народознавства. До учасників  з вітальним словом звернулася викладач української мови  та літератури коледжу Савченко О. М., яка зауважила про  важливість  та престижність  конкурсу, бо Міжнародний мовно-літературний конкурс – це гарна можливість для молоді  долучитися до  культурних надбань своєї країни, висловити свою думку  про важливі питання існування суспільства та особистості  і ще раз звернутися до художнього світу Тараса Шевченка. Після цього студенти 1-3 ... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: Gosha747 | Дата: 10.10.2017

06.10.2017 року студенти ДЖКК Дон НАБА прийняли участь у обласному спортивно – масовому заході «Всеукраїнський день ходьби», в рамках якого пройшли змагання «Козацькі розваги».
Збірна команда студентів коледжу: Новіков Олексій гр.Б – 23С, Зайченко Євген гр. Б – 11, Богомаз Олександр гр.Б – 31 , Гамалюк Антон гр. Б –  31,  Шимко Олександр гр. Б – 11  здобули I місце. У всіх видах змагань( естафета, підтягування, штовхання метбольного м`яча, піднімання гирі вагою 16 кг.) хлопцям не було рівних.
За перемогу юнаки нагороджені кубком, медалями і грамотами.
Ми пишаємося нашими студентами!!! 

Переглядів: 132 | Додав: Gosha747 | Дата: 06.10.2017

Неділя, 19.05.2019, 10:27
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0