ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 14 15 »

                      Туристический клуб  "Одиссей" Дружковского жилищно-коммунального колледжа существует почти 30 лет ( день рождения 14 апреля 1989 г.).  За время существования клуба мы учредили много традиций. Одна из них-- заканчивать туристический сезон экскурсионной поездкой. Такие поездки мы осуществили во Львов, Севастополь, Одессу, Запорожье и др. города.
       В этом году мы решили поездку приурочить к 75-летию освобождения Киева от немецко-фашистских захватчиков. Мы уже не раз осуществляли такую поездку "поход выходного дня". Вечером, в пятницу, едим в Киев. В субботу, в 9-00 час. мы в Киеве. Целый день у нас для знакомства с городом, а вечером на поезд  домой. Поездка экономная (примерно половина стипендии), учебное время не тратим, всем это нравится.
        Каждая из таких поездок хороша по-своему. За один день мы стараемся уви ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 174 | Додав: Gosha747 | Дата: 24.11.2018

21листопада 2018 року в м. Краматорську відбувся  IVобласний фестиваль української пісні. Дружківський житлово-комунальний коледж гідно представила студентка IV курсу Блудова Валерія. Серед 39 конкурсантів навчальних закладів регіону з піснею «Рідний край» Валерія зайняла II місце. 
Пишаємося студенткою і вітаємо з перемогою! Бажаємо й надалі творчих успіхів!!!
 

Переглядів: 149 | Додав: Gosha747 | Дата: 21.11.2018

20.11.18 прийняли участь  у регіональному форумі кар`єри під девізом « Живи та працюй в Україні», який пройшов у вигляді квесту. До форуму ретельно готувалися: склали ігри -завдання для учнів. 
Викладачі Білоус Л.М. і Анацька Г.В. підготували матеріал для гри 
« Побудуй  місто чи район своєї мрії»; Скакаліна І.В. підготувала матеріал для гри «Асоціація кольорів» і розробила гру «Я студет ДЖКК». Учням шкіл завдання сподобалися, бо вони змогли «доторкнутися» до напрямків навчання «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»,
«Будівництво та експлуатація будівель і споруд».
 

Переглядів: 141 | Додав: Gosha747 | Дата: 20.11.2018

З 06.11.2018 -13.11.18 в коледжі проходив тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Викладачі ЦК організували роботу  семінару педагогічної майстерності, присвячену діяльності великого педагога-новатора ХХ ст. В. О. Сухомлинського. Змістовні доповіді  викладачів Мирошниченко Г. В., Мушки Н. Є., Мишиної Л. П. розкрили присутнім  непересічність і велич постаті педагога, ідеї  якого не втрачають своєї  актуальності і  в наш час.
В рамках тижня циклової комісії було організовано заходи до Дня української мови та писемності. Свято відзначається щорічно 9 листопада на честь вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Студенти 1-4 курсів прикрасили коледж, створивши кольорові стіннівки, присвячені історії української мови, укладачам слов’янської абетки – Кирилу та Мефодію, пам’ятці української писемності - літопису «Слово о полку Ігоровім». В бібліотеці коледжу було організовано ... Читати далі »

Переглядів: 141 | Додав: Gosha747 | Дата: 18.11.2018

Тиждень дорожнього руху
в Дружківському житлово-комунальному коледжі
„Безпека на дорозі – безпека життя”

        Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.
         З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки студентів на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Дружківському житлово-комунальному коледжі пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. 
  &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 167 | Додав: Gosha747 | Дата: 16.11.2018

15 листопада 2018 р. на базі житлово-комунального коледжу ДонНАБА відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів хімії, екології та БЖД.
Привітала присутніх та розповіла про зміни у освітніх програмах заступник директора з НР Брожко Т.С. Потім відбулося ознайомлення  гостей з базою коледжу, кабінетом-музеєм народознавства, музеєм навчального закладу із цікавою розповіддю викладача Белашенко К.Г.
Згідно плану роботи РМО педагогічний семінар «Практика використання інноваційних технологій при викладанні природничих дисциплін» почався з проведенням тренінгу викладачем Покровського педагогічного коледжу Корнієнко Л.О. за темою «Тренінг як ефективна форма групової роботи», у який були із задоволенням задіяні усі викладачі. Не менш змістовною була доповідь «Здоров’язберігаючі компетентності» викладача Покровського педагогічного коледжу Андрейчук О.О. 
Своїм досвідом роботи поділилися викладачі: ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: Gosha747 | Дата: 15.11.2018

Дружківський житлово-комунальний коледж ДонНАБА за здоровий образ життя. А ти?

15 листопада Міжнародний день відмови від куріння.  Напередодні було проведено анкетування "Ставлення студентів до тютюнопаління" та був розданий інформаційний друкований матеріал (листівки, пам'ятки, буклети, плакати). 

За ініціативи практичного психолога Панасенко А.Е. у нашому коледжі пройшла акція «Міняю цукерку на сигарету». Акція спрямована на те, щоб кожна людина ще раз задумалась, що життя без тютюнового диму райдужніше, радісніше, веселіше, чистіше і красивіше.

Переглядів: 143 | Додав: Gosha747 | Дата: 15.11.2018

05.11.2018 студенти ДЖКК побували на відкриттi виставки творів декоративно-ужиткового мистецтва з колекції міського ГО жінок-інвалідів «Анастасія» (кер. п. Алла Бабич). Вони побачили вишивані, гаптовані, ткані твори, представлені в експозиції, які перенесли усіх у минулі часи, яскраво засвідчуючи схильність попередників-східняків до традиційних українських ремесел. Мiж iншим, серед вишиваних хрестиком візерунків були твори, що репрезентують українську діаспору, зокрема в Канаді.

По завершенню урочистостей також було проведено екскурсію Володимиром Півенєм по тематичній виставці творів, присвячених Дню захисника України.

Переглядів: 187 | Додав: Gosha747 | Дата: 05.11.2018

з 1 листопада 2018 року в коледжі

починають працювати

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 233 | Додав: Gosha747 | Дата: 01.11.2018

        25 октября 2018 в стенах колледжа прошёл ежегодный праздник, посвященный первокурсникам. Оригинальность и необычность этого мероприятия заключалось в том, что на сцене дебютировали студенты одной группы, в которой объединены две специализации - будущие строители и дизайнеры. Возглавила эти команды куратор-дебютант Вольвич Марина Константиновна. 
Две команды «Non Stop» и «Drive» соревновались за звание самых веселых, находчивых, сообразительных и творческих. 
Зрительскому вниманию были представлены такие конкурсы, как «Моряк», «Подайте бедному студенту», «Что нам стоит дом построить» и другие. Самыми яркими оказались соревнования, которые ребята готовили как домашнее задание: «Приветствие» и «Творческий». 
Море позитива, смеха и хорошего настроения получили все присутст-вующие в актовом зале без исключения! 
Нелегка была работа жю ... Читати далі »

Переглядів: 153 | Додав: Gosha747 | Дата: 25.10.2018

Субота, 06.06.2020, 11:43
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0