ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 12 13 »

Вже  вісім років делегація від коледжу їздить з благодійною акцією на День Святого Миколая в будинок малюків «Антошка» , що знаходиться в м. Краматорську.
Ось і цього року студенти, викладачі і працівники коледжу зібрали чимало одягу, іграшок  та коштів для малюків. Заступник директора з виховної роботи Орлова Т.В. привітала зі святом дітей і всіх працівників будинку «Антошка»  і передала подарунки.
Ми віримо в добро!!! Хай щастить вам, любі наші!!!

Переглядів: 124 | Додав: Gosha747 | Дата: 19.12.2017

Головне завдання вчителів та викладачів – надання знань. Перед кожним із спеціалістів системи освіти постає важливе питання про способи надання учням та студентам інформації. Сучасна освіта пропонує безліч методів та методик, які можуть задовольнити будь-які потреби. До того ж вік цифрових технологій диктує свої правила в організації аудиторної та поза аудиторної роботи викладачів.
В коледжі 28 листопада та 19 грудня відбулися методичні семінари для викладачів, темою яких стала „Впровадження новітніх освітніх трендів в навчальний процес”. Викладачі ознайомилися та обговорили такі освітні тенденції як „перевернуте навчання” та „педагогічний дизайн”. Важливим для викладачів також стала інформація про можливості впровадження інформаційних технологій у навчальний процес в коледжі, зокрема хмарні технології та ресурси Google.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 145 | Додав: Gosha747 | Дата: 19.12.2017

 14 грудня молодь ДЖКК гуляла на Андріївських вечорницях. Святкове дійство розігралося в стінах коледжу в імпровізованій українській світлиці. Хлопці та дівчата зібралися, щоб повеселитися та розважитись. Жартівливі пісні, запальні танці, різноманітні дівочі ворожіння, веселі жарти та ігри - все було на вечорницях. Центральним дійством став розіграний  обряд  кусання Калити-великого коржа, що символізує сонце. Бажаючі долучитися із задоволенням стрибали через рогачі, каталися на коцюбі і намагалися вкусити калиту, високо підвішену, без допомоги рук. Байдужих та хмурних  на святі просто не могло бути, адже все, що відбувалося, викликало гучний доброзичливий сміх та бурхливі оплески. Весело провели час.
Андріївські вечорниці відкривають цикл зимових свят. Тож попереду ще будуть зустрічі, свята. А весело проведений час допоможе відпочити й краще зібратися з думками під час сесії. 

Переглядів: 112 | Додав: Gosha747 | Дата: 14.12.2017

За ініциативою студради коледжу (голова студради Мусінова Вікторія) пройшов конкурс «Новорічна сніжинка». Кожна група творчо підійшла  до виготовлення сніжинок. Другий поверх коледжу перетворився в справжню новорічну казку. Яскраві, креативні, маленькі і великі сніжинки кружляють навкруги.
Журі не змогло назвати найкращих, тому переможцями стали всі групи. А новорічним сніжинкам  присвоєно номінації:  «Сніговий мікс» - групи 
Б –  21, Б – 31; «Зимове натхнення» - групи ОД - 21, Б – 42; «Послання Діда Мороза» -  групи ОД – 11, ОД – 31; «Сон в зимову ніч» - групи Б – 23С, 
Б –  13С; «Зимова казка» - групи  Б – 41, Б – 11; «Калейдоскоп бажань» - групи Б – 32, ОД – 41, Б – 33С. 
Також кожна група на другому поверсі розмалювала вікно з новорічними привітаннями, ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 106 | Додав: Gosha747 | Дата: 13.12.2017

06.12.17 року в  Дружківському житлово –комунальному коледжі ДонНАБА до Дня Збройних сил України були проведені змагання з важкої атлетики «жим штанги лежачи» та стрільби з пневматичної гвинтівки. В змаганнях прийняли участь студенти I - IV курсів.     
За результатами змагань місця розподілились таким чином :
•    важка атлетика,  I місце (у своїй ваговій категорії) зайняли:  
 Шимко О.О., Богомаз О.В., Чупрун В.С.,Новиков А.В., Меланіч Є.О.   
II місце (у своїй ваговій категорії) зайняли : 
Гамалюк А.М., Ященко Д.А., Пиров Я.А., Баско Р.О.
III місце (у своїй ваговій категорії) зайняли : 
Короткий С.Р. , Мінинков К., Михайлов М. ,Киниченко Т.А.  
•    стрільба з гвинтівки, I місце посів:Чупрун В.С. 
II місце здобули Татарченко С.А. та Борисова Т.А. 
III місце зайняв Кріпак М.В. 
 < ... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: Gosha747 | Дата: 06.12.2017

1 грудня 2017 року - в 29-й раз у всьому світі відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом.
Девіз всесвітніх кампаній проти СНІДу: «Досягнення нульової позначки: нуль нових випадків ВІЛ-інфекції, нуль випадків дискримінації, нуль смертей внаслідок СНІДу».
Цей день є нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ / СНІДу. Метою Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу є підвищення глобальної поінформованості про ВІЛ / СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед обличчям епідемії.
1 грудня в нашому коледжі проведена акція «Скажи життю - ТАК», організована практичним психологом Панасенко А.Е. та студентами студ.ради, волонтерами.
Подібні акції є особливо актуальними в нашому місті, так як на даний момент епідеміологічна ситуция з ВІЛ-захворювань в Дружківці залишається складною. За всі роки обстежень в місті виявлено 551 ВІЛ-інфікований, за цей же час від хвороби померло 114 осіб. На сьогоднішній день на ... Читати далі »

Переглядів: 142 | Додав: Gosha747 | Дата: 01.12.2017

21.11.2017 у групах другого курсу проведений поза аудиторний захід до річниці Революції гідності «Історія майдану». Активну участь у підготовці та проведенні цього заходу взяли студенти Мусінова Вікторія та Маслова Аріна. Присутні також подивились документальний фільм, присвячений подіям на Майдані 2013-2014 рр.

Переглядів: 151 | Додав: Gosha747 | Дата: 21.11.2017

17-19 листопада в Харківському національному університеті міського господарства імені Бекетова організували Student Growing Up Forum, що проводився Українською молодіжною радою за підтримки Харківською обласною державною адміністрацією та Молодіжною празозахисною агенцією. 
Участь взяли 137 учасника з 19 регіонів України. За результатами була ухвалена важлива резолюція.На форумі були й делегати від Дружківського житлово-комунального колледжу. А саме Головна органу студентського самоврядування Мусинова Вікторія та заступник головы Середа Олександр. 

 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 151 | Додав: Gosha747 | Дата: 18.11.2017

17.11.2017  в м. Костянтинівка відбувся регіональний фестиваль «Студенти за розквіт України», присвячений міжнародному Дню студента.
Мета фестивалю – виявлення та підтримка обдарованих особистостей серед студентів. Надання їм можливості реалізації власного творчого потенціалу. Виховання у студентської молоді високого патріотизму. Почуття особистої та національної гідності, зміцнення творчих та дружніх зв`язків між вихованцями різних навчальних закладів Донецької області.
Програма фестивалю складалася з 8 жанрів. Студенти Дружківського житлово-комунального коледжу взяли участь у 5 жанрах і в 2стали переможцями: хореографія – Слаква Юлія, Глущенко Олеся, Маслова Аріна; вокал – Блудова Валерія; бойове мистецтво – Шимко Олександр, Зайченко Євген, Тараскін Владислав; художнє мистецтво – Корзюкова Вікторія (переможниця) , Блудова Валерія, Морозов Вадим; декоративно-прикладне мистецтво – Татарченко Софія (переможниця). < ... Читати далі »

Переглядів: 128 | Додав: Gosha747 | Дата: 17.11.2017

16 ноября 2017 года уже 8 раз!!! в Актовом зале ДЖКК прошёл ежегодный фестиваль-конкурс «Лига – respect», посвящённый всемирному Дню студента. Как и в предыдущие годы в зале негде было «яблоку упасть»!
Студенты колледжа соревновались за звание самых лучших исполнителей в разных жанрах, в очередной раз доказав себе и всем, что «нам песня строить и жить помогает!» А ребят было не мало- 39 учащихся колледжа!
Но не только песнями радовали публику талантливые ребята! На сцене студенты показывали музыкальное, актёрское и хореографическое мастерство.
Приятно удивили ребята первых курсов, «ворвавшись» в этот фестиваль дружной ватагой талантов!
Приятно удивили дебютанты на сцене. Это Корсун Дарья ОД-11( в номинации «Женский вокал», Мальков Никита Б-32( в номинации «Мужской вокал», Б-11 Игнатов Илья, прочитав гуморестку (в номинации «Разговорный жанр», Яровая Карина, Худушина Анже ... Читати далі »

Переглядів: 153 | Додав: Gosha747 | Дата: 16.11.2017

Неділя, 19.05.2019, 10:18
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0