ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 8 9 »

 14 грудня молодь ДЖКК гуляла на Андріївських вечорницях. Святкове дійство розігралося в стінах коледжу в імпровізованій українській світлиці. Хлопці та дівчата зібралися, щоб повеселитися та розважитись. Жартівливі пісні, запальні танці, різноманітні дівочі ворожіння, веселі жарти та ігри - все було на вечорницях. Центральним дійством став розіграний  обряд  кусання Калити-великого коржа, що символізує сонце. Бажаючі долучитися із задоволенням стрибали через рогачі, каталися на коцюбі і намагалися вкусити калиту, високо підвішену, без допомоги рук. Байдужих та хмурних  на святі просто не могло бути, адже все, що відбувалося, викликало гучний доброзичливий сміх та бурхливі оплески. Весело провели час.
Андріївські вечорниці відкривають цикл зимових свят. Тож попереду ще будуть зустрічі, свята. А весело проведений час допоможе відпочити й краще зібратися з думками під час сесії. 

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 60 | Додав: Gosha747 | Дата: 14.12.2017

За ініциативою студради коледжу (голова студради Мусінова Вікторія) пройшов конкурс «Новорічна сніжинка». Кожна група творчо підійшла  до виготовлення сніжинок. Другий поверх коледжу перетворився в справжню новорічну казку. Яскраві, креативні, маленькі і великі сніжинки кружляють навкруги.
Журі не змогло назвати найкращих, тому переможцями стали всі групи. А новорічним сніжинкам  присвоєно номінації:  «Сніговий мікс» - групи 
Б –  21, Б – 31; «Зимове натхнення» - групи ОД - 21, Б – 42; «Послання Діда Мороза» -  групи ОД – 11, ОД – 31; «Сон в зимову ніч» - групи Б – 23С, 
Б –  13С; «Зимова казка» - групи  Б – 41, Б – 11; «Калейдоскоп бажань» - групи Б – 32, ОД – 41, Б – 33С. 
Також кожна група на другому поверсі розмалювала вікно з новорічними привітаннями, ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 54 | Додав: Gosha747 | Дата: 13.12.2017

06.12.17 року в  Дружківському житлово –комунальному коледжі ДонНАБА до Дня Збройних сил України були проведені змагання з важкої атлетики «жим штанги лежачи» та стрільби з пневматичної гвинтівки. В змаганнях прийняли участь студенти I - IV курсів.     
За результатами змагань місця розподілились таким чином :
•    важка атлетика,  I місце (у своїй ваговій категорії) зайняли:  
 Шимко О.О., Богомаз О.В., Чупрун В.С.,Новиков А.В., Меланіч Є.О.   
II місце (у своїй ваговій категорії) зайняли : 
Гамалюк А.М., Ященко Д.А., Пиров Я.А., Баско Р.О.
III місце (у своїй ваговій категорії) зайняли : 
Короткий С.Р. , Мінинков К., Михайлов М. ,Киниченко Т.А.  
•    стрільба з гвинтівки, I місце посів:Чупрун В.С. 
II місце здобули Татарченко С.А. та Борисова Т.А. 
III місце зайняв Кріпак М.В. 
 < ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 56 | Додав: Gosha747 | Дата: 06.12.2017

1 грудня 2017 року - в 29-й раз у всьому світі відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом.
Девіз всесвітніх кампаній проти СНІДу: «Досягнення нульової позначки: нуль нових випадків ВІЛ-інфекції, нуль випадків дискримінації, нуль смертей внаслідок СНІДу».
Цей день є нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ / СНІДу. Метою Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу є підвищення глобальної поінформованості про ВІЛ / СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед обличчям епідемії.
1 грудня в нашому коледжі проведена акція «Скажи життю - ТАК», організована практичним психологом Панасенко А.Е. та студентами студ.ради, волонтерами.
Подібні акції є особливо актуальними в нашому місті, так як на даний момент епідеміологічна ситуция з ВІЛ-захворювань в Дружківці залишається складною. За всі роки обстежень в місті виявлено 551 ВІЛ-інфікований, за цей же час від хвороби померло 114 осіб. На сьогоднішній день на ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 77 | Додав: Gosha747 | Дата: 01.12.2017

21.11.2017 у групах другого курсу проведений поза аудиторний захід до річниці Революції гідності «Історія майдану». Активну участь у підготовці та проведенні цього заходу взяли студенти Мусінова Вікторія та Маслова Аріна. Присутні також подивились документальний фільм, присвячений подіям на Майдані 2013-2014 рр.

Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 84 | Додав: Gosha747 | Дата: 21.11.2017

17-19 листопада в Харківському національному університеті міського господарства імені Бекетова організували Student Growing Up Forum, що проводився Українською молодіжною радою за підтримки Харківською обласною державною адміністрацією та Молодіжною празозахисною агенцією. 
Участь взяли 137 учасника з 19 регіонів України. За результатами була ухвалена важлива резолюція.На форумі були й делегати від Дружківського житлово-комунального колледжу. А саме Головна органу студентського самоврядування Мусинова Вікторія та заступник головы Середа Олександр. 

 

Прикріплення: 1
Переглядів: 95 | Додав: Gosha747 | Дата: 18.11.2017

17.11.2017  в м. Костянтинівка відбувся регіональний фестиваль «Студенти за розквіт України», присвячений міжнародному Дню студента.
Мета фестивалю – виявлення та підтримка обдарованих особистостей серед студентів. Надання їм можливості реалізації власного творчого потенціалу. Виховання у студентської молоді високого патріотизму. Почуття особистої та національної гідності, зміцнення творчих та дружніх зв`язків між вихованцями різних навчальних закладів Донецької області.
Програма фестивалю складалася з 8 жанрів. Студенти Дружківського житлово-комунального коледжу взяли участь у 5 жанрах і в 2стали переможцями: хореографія – Слаква Юлія, Глущенко Олеся, Маслова Аріна; вокал – Блудова Валерія; бойове мистецтво – Шимко Олександр, Зайченко Євген, Тараскін Владислав; художнє мистецтво – Корзюкова Вікторія (переможниця) , Блудова Валерія, Морозов Вадим; декоративно-прикладне мистецтво – Татарченко Софія (переможниця). < ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 69 | Додав: Gosha747 | Дата: 17.11.2017

16 ноября 2017 года уже 8 раз!!! в Актовом зале ДЖКК прошёл ежегодный фестиваль-конкурс «Лига – respect», посвящённый всемирному Дню студента. Как и в предыдущие годы в зале негде было «яблоку упасть»!
Студенты колледжа соревновались за звание самых лучших исполнителей в разных жанрах, в очередной раз доказав себе и всем, что «нам песня строить и жить помогает!» А ребят было не мало- 39 учащихся колледжа!
Но не только песнями радовали публику талантливые ребята! На сцене студенты показывали музыкальное, актёрское и хореографическое мастерство.
Приятно удивили ребята первых курсов, «ворвавшись» в этот фестиваль дружной ватагой талантов!
Приятно удивили дебютанты на сцене. Это Корсун Дарья ОД-11( в номинации «Женский вокал», Мальков Никита Б-32( в номинации «Мужской вокал», Б-11 Игнатов Илья, прочитав гуморестку (в номинации «Разговорный жанр», Яровая Карина, Худушина Анже ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 98 | Додав: Gosha747 | Дата: 16.11.2017

З 8 листопада 2017 р.  в коледжі проходив Тиждень української мови. Традиційно він  був присвячений Дню української писемності та мови і був насичений  різноманітними заходами. Студенти І-ІІІ курсів взяли участь у конкурсі плакатів на підтримку української мови «Мова-серце нації». Найкращою роботою став плакат, створений  студенткою гр.ОД-31-15 Колісник Валерією.
 Групи І-IV курсів прикрасили  коледж  добіркою створених плакатів «Цікаве про українську». Протягом тижня  студенти, викладачі  та працівники коледжу мали змогу поповнити свої знання з української мови.
 Студенти  першого курсу змагалися у мовознавчому турнірі. Цікаве і  веселе  інтелектуальне змагання розкрило таланти першокурсників. Переможцями в конкурсі стала студенти гр. Б-11-17.
 9 листопада студенти, викладачі коледжу приєдналися до Всеукраїнської акції – Радіодиктант національної єдності.  Трад ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 85 | Додав: Gosha747 | Дата: 08.11.2017

З метою привернення уваги суспільства до проблем, поліпшення умов життя та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, найменш соціально захищеним верствам населення, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціально-незахищених громадян, багатодітних сімей, осіб та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, у коледжі успішно працює первинна організація Червоного Хреста України, головою якої є  викладач спецдисциплін Вольвич Марина Костянтинівна. 
Двічі у вересні в коледжі волонтери Червоного Хреста провели майстер-класи з надання першої допомоги. На ці майстер-класи охоче завітали 40 чоловік. Під час проведення майстер-класу для учнів коледжу були також прочитані лекції з історії Товариства Червоного Хреста України та про роботу Дружківської організації, підліткам демонструвались фото-слайди з проведених акцій милосердя. Волонтери також закликали молодь поповнити ряди дружної команди Дружківської міської організації.
... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 97 | Додав: Gosha747 | Дата: 01.11.2017

Субота, 20.10.2018, 17:23
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0