ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 11 12 »

День української армії – професійне свято всіх військових збройних сил держави, наших мужніх захисників. Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців вже давно заслужило шану і повагу всього народу України. 6 грудня 1991 року було прийнято Закон «Про Збройні Сили України», а вже у 1993 році постановою Верховної Ради України від 19 жовтня № 3528-ХІІ було на державному рівні встановлено дату 6 грудня – День Збройних Сил України. 
Після проголошення Україною незалежності на долю держави випало немало економічних та політичних труднощів. Але діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших боєздатних армій на пострадянському просторі. На сьогоднішній день сили українських миротворців широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить про високі технічні можливості армії ЗСУ і про довіру до професійної під ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 17 | Додав: Gosha747 | Дата: 06.12.2018

Бібліотека Дружківського житлово-комунального коледжу пропонує увазі студентів та викладачів коледжу відвідати  книжково-інформаційну виставку, що працює в рамках проведення Всеукраїнського тижня права. 10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.
Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру.
До створення цього універсального документу не існувало ефективного та дієвого механізму захисту основоположних і невід’ємних прав людини. Особливо гострим стало питання захисту прав людин ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 34 | Додав: Gosha747 | Дата: 06.12.2018

УРОК МУЖНОСТІ 
У ДРУЖКІВСЬКОМУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ КОЛЕДЖІ 

У зв’язку зі святкуванням Дня Збройних Сил України 04.12.2018р. студенти ДЖКК ДонНАБА приймали гостей з Дружківського військового комісаріату на уроці мужності „Є така професія – Вітчизну захищати!”. 
Гості розповідали про військову службу в Збройних Силах України, яка дає можливість випробувати себе та стати справжнім професіоналом. Студентів було ознайомлено з умовами прийняття громадян України на військову службу за контрактом та порядком проходження служби. Військовослужбовці розповіли про соціально-правовий захист вояків та перспективах росту, роздали буклети з переліком ВВЗ України. 
Зі святом військовослужбовців привітали Бєлашенко К.Г. – депутат міської ради м. Дружківка, викладач предмету „Захист Вітчизни” та куратор групи Б-41-15 Мішина Л.П.
До свята серед юнаків групи провели змагання по підтягуванню на перекладині. Зма ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: Gosha747 | Дата: 04.12.2018

Календар знаменних і пам'ятних дат Грудень 2018

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 22 | Додав: Gosha747 | Дата: 01.12.2018

29 листопада 2018 року в одному з кабінетів ДЖКК зібралися викладачі та співробітники коледжу, де волонтери з Києва, під патронатом Спiлки Самаритян України провели заняття з елементами тренінгу «Перша допомога при нещасних випадках»
Згідно з 8-ми годинною навчальною методикою та згідно з концепцією, яка відповідає  європейським нормам, тренера-інструктора Артемчук С. Д і Толокова М. О, цікаво і доступно навчили присутніх правил і навичок першої допомоги постраждалим.
Під час проведення практичних занять були показані навички надання допомоги з використанням не тільки «на собі», а й муляжу. Були показані засоби і пристосування, необхідні при різних ситуаціях.
Співробітники коледжу активно взяли участь в обговоренні питань, пов'язаних з наданням першої допомоги, а так само з задоволенням навчалися на муляжах.
 По закінченню тренінгу всі учасники отримали свідоцтва про закінчення курсу за програмою «Перша допомога при ... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: Gosha747 | Дата: 29.11.2018

24 листопада 2018 року в ЦДЮТ м. Дружківка відбувся 8 регіональний фестиваль туристичної пісні «Осінній вернісаж». Фестиваль став уже візитною карткою нашого міста , бо завжди збирає  давніх друзів і дає можливість з`явленню нових. Фестиваль – це творчий поштовх для написання нових пісень з одного боку і творчий звіт за рік з другого боку для тих , хто пов`язав своє життя з туристичною діяльністю.
Туристичний клуб «Одіссей» Дружківського житлово-комунального коледжу  завжди підтримував фестиваль. Ось і цього року член турклубу, студент  Мальков Микита взяв участь у фестивалі. 
Дякуємо Микиті за участь!!! Бажаємо й надалі творчих успіхів!!!
 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 14 | Додав: Gosha747 | Дата: 24.11.2018

                      Туристический клуб  "Одиссей" Дружковского жилищно-коммунального колледжа существует почти 30 лет ( день рождения 14 апреля 1989 г.).  За время существования клуба мы учредили много традиций. Одна из них-- заканчивать туристический сезон экскурсионной поездкой. Такие поездки мы осуществили во Львов, Севастополь, Одессу, Запорожье и др. города.
       В этом году мы решили поездку приурочить к 75-летию освобождения Киева от немецко-фашистских захватчиков. Мы уже не раз осуществляли такую поездку "поход выходного дня". Вечером, в пятницу, едим в Киев. В субботу, в 9-00 час. мы в Киеве. Целый день у нас для знакомства с городом, а вечером на поезд  домой. Поездка экономная (примерно половина стипендии), учебное время не тратим, всем это нравится.
        Каждая из таких поездок хороша по-своему. За один день мы стараемся уви ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 10 | Додав: Gosha747 | Дата: 24.11.2018

21листопада 2018 року в м. Краматорську відбувся  IVобласний фестиваль української пісні. Дружківський житлово-комунальний коледж гідно представила студентка IV курсу Блудова Валерія. Серед 39 конкурсантів навчальних закладів регіону з піснею «Рідний край» Валерія зайняла II місце. 
Пишаємося студенткою і вітаємо з перемогою! Бажаємо й надалі творчих успіхів!!!
 

Переглядів: 10 | Додав: Gosha747 | Дата: 21.11.2018

20.11.18 прийняли участь  у регіональному форумі кар`єри під девізом « Живи та працюй в Україні», який пройшов у вигляді квесту. До форуму ретельно готувалися: склали ігри -завдання для учнів. 
Викладачі Білоус Л.М. і Анацька Г.В. підготували матеріал для гри 
« Побудуй  місто чи район своєї мрії»; Скакаліна І.В. підготувала матеріал для гри «Асоціація кольорів» і розробила гру «Я студет ДЖКК». Учням шкіл завдання сподобалися, бо вони змогли «доторкнутися» до напрямків навчання «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»,
«Будівництво та експлуатація будівель і споруд».
 

Переглядів: 13 | Додав: Gosha747 | Дата: 20.11.2018

З 06.11.2018 -13.11.18 в коледжі проходив тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Викладачі ЦК організували роботу  семінару педагогічної майстерності, присвячену діяльності великого педагога-новатора ХХ ст. В. О. Сухомлинського. Змістовні доповіді  викладачів Мирошниченко Г. В., Мушки Н. Є., Мишиної Л. П. розкрили присутнім  непересічність і велич постаті педагога, ідеї  якого не втрачають своєї  актуальності і  в наш час.
В рамках тижня циклової комісії було організовано заходи до Дня української мови та писемності. Свято відзначається щорічно 9 листопада на честь вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Студенти 1-4 курсів прикрасили коледж, створивши кольорові стіннівки, присвячені історії української мови, укладачам слов’янської абетки – Кирилу та Мефодію, пам’ятці української писемності - літопису «Слово о полку Ігоровім». В бібліотеці коледжу було організовано ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: Gosha747 | Дата: 18.11.2018

Середа, 20.02.2019, 07:24
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0