ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 12 13 »


З перемогою в обласному етапі
 ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
 ім. Тараса Шевченка 
студентку групи  ОД-21-17 
ТАТАРЧЕНКО СОФІЮ
Бажаємо творчих успіхів і подальших перемог  
на життєвих дорогах!
 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 58 | Додав: Gosha747 | Дата: 08.02.2019


Лютий 2019

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 66 | Додав: Gosha747 | Дата: 30.01.2019

25січня 2019р. у  гуртожитку  ДЖКК ДонНАБА для студентів коледжу відбулося навчання на тему ««Экологічна безпека продуктів харчування: вплив посуду харчового призначення  на організм людини».
Сьогодні вже ніхто не буде заперечувати, що матеріал посуду  напряму впливає на якість їжі та, як наслідок, на наше здоров’я. Щоб уникнути багатьох хвороб, важливо не тільки правильно харчуватися, але і  знати, який посуд приносить шкоду здоров’ю, тому що матеріал, з якого він виготовлений, може виділяти отруйні речовини.
Викладач екології Гречишкіна О.В. розповіла про користь та шкоду від використання чавунного, алюмінієвого, скляного, мідного, акрилового, глиняного,парцелянового, пластикового посуду. Використовуючи пам’ятки з  маркування ,яке має посуд, студенти оцінили найбільш відоме пакування харчових продуктів, та посуд, яким користуються самі.
 

Переглядів: 52 | Додав: Gosha747 | Дата: 25.01.2019

З 10.12 по 18.12 практичним психологом Дружківського житлово-комунального коледжу Панасенко А.Е. була розпочата акція "Ялинка побажань". Метою якої було привчити підлітків до добрих справ. Студенти приносили іграшки та речі для дітей з дитячого будинку "Антошка" (м.Краматорськ). Вже 19 грудня працівники коледжу 8 рік поспіль, a цього року ще разом з представницею від студентства Бурматовою Олександрою, приїхали до дітей-сиріт з подарунками. А ще, головному лікарю Романову А.О. студенти передали побажання, які були записані на самодільній ялинці.
Залишаючи дитячий будинок «Антошка» ми завжди їдемо з подвійними почуттями: з одного боку ми раділи іскристим очам дітей, які дивилися звичайно ж на подарунки. А з іншого боку - нам щиро всім хотілося, щоб під новорічну ялинку Святий Миколай поклав дітям не солодощі і грушки, а подарував їм Маму і Тата.

Переглядів: 63 | Додав: Gosha747 | Дата: 22.12.2018

11.12.2018 року представники «Швейцарського фонду з протимінної діяльності FSD в Україні» провели лекцію  з мінної небезпеки для студентів та викладачів коледжу. Багато корисної інформації отримали слухачі.
Працівники FSD здійснюють свою діяльність , щоб очистити території, постраждалі від мін та вибухонебезпечних залишків війни (ВЗВ). Очистка від мін та ВЗВ запобігає майбутнім нещасним випадкам та сприяє відновленню життєдіяльності.
 

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 78 | Додав: Gosha747 | Дата: 11.12.2018

22 листопада 2018 року в Дружківському житлово-комунальному коледжі ДонНАБА прйшов щорічний, а цього року і ювілейний, 10-ий творчий фестиваль-конкурс - "Ліга респект", присвячений Дню студента.
Як і завжди, на цьому заході, в залі ніде було яблуку впасти». Ще б пак: адже в конкурсі брали участь не тільки» бувалі «студенти і» новачки", а й викладачі коледжу!
Жіночий і чоловічий вокал, гра на гітарі, хореографія і розмовно-гумористичний жанр - ось в яких номінаціях блищали учасники конкурсу. Зал вибухав оплесками, вітаючи кожного конкурсанта.
Суворе, але справедливе журі! Їм дісталося важке завдання! Завідувач денним відділенням - І. В. Голозубов, викладач укр.мови і літератури – О. М.Савченко і заступник директора з виховної роботи – Т. В. Орлова взяли на себе складну місію визначити переможців у кожній номінації жанру.
І переможці були! У жанрі «Жіночий вокал» гран прі розділили Блудова Валерія г ... Читати далі »

Переглядів: 86 | Додав: Gosha747 | Дата: 07.12.2018

Правова грамотність – важливе питання у навчанні та вихованні молоді. Тому, у Дружківському житлово-комунальному коледжі ДонНАБА стає добрю традицією на початку грудня організовувати та проводити різноманітні заходи, які розкривають такі важливі питання як права людини, обов’язки громадянина, права споживача, кримінальна та громадянська відповідальність тощо. У рамках проведення Всеукраїнського тижня права в коледжі 03 по 07 грудня студенти ІІІ- ІV курсів разом із представниками військомату  пройшли „Урок мужності”. А студенти ІІ курсу поспілкувалися на тему „Ми, держава і право”. Студенти, які мешкають у гуртожитку коледжу, приєднались до Тижня права, організувавши виставку плакатів „Попередження крадіжок особистої власності”. Оновлена інформація стенду „Права людини” та виставка літератури в бібліотеці коледжу з теми „Знати закон – бути освіченим” дали змогу студентам, викладачам та співробітникам к ... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: Gosha747 | Дата: 07.12.2018

День української армії – професійне свято всіх військових збройних сил держави, наших мужніх захисників. Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців вже давно заслужило шану і повагу всього народу України. 6 грудня 1991 року було прийнято Закон «Про Збройні Сили України», а вже у 1993 році постановою Верховної Ради України від 19 жовтня № 3528-ХІІ було на державному рівні встановлено дату 6 грудня – День Збройних Сил України. 
Після проголошення Україною незалежності на долю держави випало немало економічних та політичних труднощів. Але діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших боєздатних армій на пострадянському просторі. На сьогоднішній день сили українських миротворців широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить про високі технічні можливості армії ЗСУ і про довіру до професійної під ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 53 | Додав: Gosha747 | Дата: 06.12.2018

Бібліотека Дружківського житлово-комунального коледжу пропонує увазі студентів та викладачів коледжу відвідати  книжково-інформаційну виставку, що працює в рамках проведення Всеукраїнського тижня права. 10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.
Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру.
До створення цього універсального документу не існувало ефективного та дієвого механізму захисту основоположних і невід’ємних прав людини. Особливо гострим стало питання захисту прав людин ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 75 | Додав: Gosha747 | Дата: 06.12.2018

Неділя, 19.05.2019, 10:45
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0