ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 10 11 »

З 06.11.2018 -13.11.18 в коледжі проходив тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Викладачі ЦК організували роботу  семінару педагогічної майстерності, присвячену діяльності великого педагога-новатора ХХ ст. В. О. Сухомлинського. Змістовні доповіді  викладачів Мирошниченко Г. В., Мушки Н. Є., Мишиної Л. П. розкрили присутнім  непересічність і велич постаті педагога, ідеї  якого не втрачають своєї  актуальності і  в наш час.
В рамках тижня циклової комісії було організовано заходи до Дня української мови та писемності. Свято відзначається щорічно 9 листопада на честь вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Студенти 1-4 курсів прикрасили коледж, створивши кольорові стіннівки, присвячені історії української мови, укладачам слов’янської абетки – Кирилу та Мефодію, пам’ятці української писемності - літопису «Слово о полку Ігоровім». В бібліотеці коледжу було організовано ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 1 | Додав: Gosha747 | Дата: 18.11.2018

Тиждень дорожнього руху
в Дружківському житлово-комунальному коледжі
„Безпека на дорозі – безпека життя”

        Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.
         З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки студентів на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Дружківському житлово-комунальному коледжі пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. 
  &nbs ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 8 | Додав: Gosha747 | Дата: 16.11.2018

15 листопада 2018 р. на базі житлово-комунального коледжу ДонНАБА відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів хімії, екології та БЖД.
Привітала присутніх та розповіла про зміни у освітніх програмах заступник директора з НР Брожко Т.С. Потім відбулося ознайомлення  гостей з базою коледжу, кабінетом-музеєм народознавства, музеєм навчального закладу із цікавою розповіддю викладача Белашенко К.Г.
Згідно плану роботи РМО педагогічний семінар «Практика використання інноваційних технологій при викладанні природничих дисциплін» почався з проведенням тренінгу викладачем Покровського педагогічного коледжу Корнієнко Л.О. за темою «Тренінг як ефективна форма групової роботи», у який були із задоволенням задіяні усі викладачі. Не менш змістовною була доповідь «Здоров’язберігаючі компетентності» викладача Покровського педагогічного коледжу Андрейчук О.О. 
Своїм досвідом роботи поділилися викладачі: ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 12 | Додав: Gosha747 | Дата: 15.11.2018

Дружківський житлово-комунальний коледж ДонНАБА за здоровий образ життя. А ти?

15 листопада Міжнародний день відмови від куріння.  Напередодні було проведено анкетування "Ставлення студентів до тютюнопаління" та був розданий інформаційний друкований матеріал (листівки, пам'ятки, буклети, плакати). 

За ініціативи практичного психолога Панасенко А.Е. у нашому коледжі пройшла акція «Міняю цукерку на сигарету». Акція спрямована на те, щоб кожна людина ще раз задумалась, що життя без тютюнового диму райдужніше, радісніше, веселіше, чистіше і красивіше.

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 9 | Додав: Gosha747 | Дата: 15.11.2018

05.11.2018 студенти ДЖКК побували на відкриттi виставки творів декоративно-ужиткового мистецтва з колекції міського ГО жінок-інвалідів «Анастасія» (кер. п. Алла Бабич). Вони побачили вишивані, гаптовані, ткані твори, представлені в експозиції, які перенесли усіх у минулі часи, яскраво засвідчуючи схильність попередників-східняків до традиційних українських ремесел. Мiж iншим, серед вишиваних хрестиком візерунків були твори, що репрезентують українську діаспору, зокрема в Канаді.

По завершенню урочистостей також було проведено екскурсію Володимиром Півенєм по тематичній виставці творів, присвячених Дню захисника України.

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 17 | Додав: Gosha747 | Дата: 05.11.2018

з 1 листопада 2018 року в коледжі

починають працювати

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

... Читати далі »

Прикріплення: 1
Переглядів: 64 | Додав: Gosha747 | Дата: 01.11.2018

        25 октября 2018 в стенах колледжа прошёл ежегодный праздник, посвященный первокурсникам. Оригинальность и необычность этого мероприятия заключалось в том, что на сцене дебютировали студенты одной группы, в которой объединены две специализации - будущие строители и дизайнеры. Возглавила эти команды куратор-дебютант Вольвич Марина Константиновна. 
Две команды «Non Stop» и «Drive» соревновались за звание самых веселых, находчивых, сообразительных и творческих. 
Зрительскому вниманию были представлены такие конкурсы, как «Моряк», «Подайте бедному студенту», «Что нам стоит дом построить» и другие. Самыми яркими оказались соревнования, которые ребята готовили как домашнее задание: «Приветствие» и «Творческий». 
Море позитива, смеха и хорошего настроения получили все присутст-вующие в актовом зале без исключения! 
Нелегка была работа жю ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 14 | Додав: Gosha747 | Дата: 25.10.2018

Книги-ювіляри 2018 року

«… Дивною і ненатуральною здається людина, яка існує без книги»
                                           Т.Г. Шевченко

У кожного народу існують перлини книжного мистецтва. Такі книжки збагачують знаннями, допомагають краще зрозуміти навколишній світ і знайти у ньому своє місце, розкривають таємниці і пробуджують мрії. Книги розвивають нашу мову і вчать висловлювати думки, вони додають сил і натхнення, а також ставлять перед нами питання, над якими варто задуматися. На цій сторінці представлено найвідоміші твори української та зарубіжної літератури, що відзначають ювілейні дати. 

220 років – (1798) – «Енеїда» І.П. Котляревський.                  
«Енеїда» - українська бурлескно-травестійна поема, написана І.П. К ... Читати далі »

Прикріплення: 1
Переглядів: 20 | Додав: Gosha747 | Дата: 24.10.2018

У бібліотеці ДЖКК працює виставка для студентів, викладачів та співробітників коледжу, яким буде цікаво дізнатися, що …
14 жовтня 
українці відзначають три свята одночасно:
•    День захисника України 
•    День Пресвятої Покрови Богородиці
•    День українського козацтва 
 
14 жовтня  - дата, яка переповнює гордістю серця мільйонів громадян нашої країни. В цей день українці святкують День захисника України – свято мужності та звитяги, а також це – день вшанування всіх, хто боронив і продовжує захищати державний суверенітет нашої Батьківщини. 
    Свято - День захисника України  офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України « З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння ... Читати далі »

Прикріплення: 1
Переглядів: 17 | Додав: Gosha747 | Дата: 14.10.2018

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, вченого зі світовим ім’ям Василя Олександровича Сухомлинського. Враховуючи його внесок у розвиток української та світової педагогічної науки і освіти, 39-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО затвердила рішення про відзначення ювілею В.О. Сухомлинського у 2018 році на рівні цієї світової організації.

Постановою Верховної Ради України & ... Читати далі »

Прикріплення: 1
Переглядів: 41 | Додав: Gosha747 | Дата: 28.09.2018

П`ятниця, 14.12.2018, 23:47
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0