ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 8 9 »

Дружківський житлово-комунальний коледж ДонНАБА прийняв активну участь у проведенні всеукраінського флешмобу "Тризуб гуртує" присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Украінською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий Державний Герб Української Народної Республіки.

Прикріплення: 1
Переглядів: 71 | Додав: Gosha747 | Дата: 29.03.2018

28.02 – 01.03.18 року пройшли змагання в рамках тижня дисциплін «Фізична культура» та «Фізичне виховання» серед студентів I – IV курсів. 
Програма змагань складалася зі стрибків через скакалку за 30 сек. ( юнаки, дівчата) та вправ на високій перекладині( юнаки), вправ на гімнастичній колоді(дівчата).
У запеклій боротьбі у вправах на високій перекладині I місце здобув Богомаз Олександр, гр. Б – 31; II місце  -  Чумаченко Микита, гр..Б – 31; III місце  - Зайченко Євген, гр. Б – 11.
У вправах на гімнастичній колоді місця розподілилися таким чином: I місце – Конрад Аліна, гр. Б – 32; II місце – Татарченко Софія, гр. ОД – 11; III місце – Артеменко Вікторія, гр. ОД – 21.
У стрибках через скакалку за 30 сек. I місце посіли Тупальська Марина, гр. Б – 11 і Ковальов Артем, гр. Б – 31; II місце –  Кашина Ольга, гр. Б – 11 і Іваднєв С ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 72 | Додав: Gosha747 | Дата: 01.03.2018

15 лютого в ДЖКК весну зустрічали, зиму проводжали - Масниці святкували. В холі ІІ поверху  відбувалося  справжнє театральне дійство, підготовлене і розігране  викладачами філологами Савченко О. М., Мушка Н. Є. та студентами – учасниками народознавчого гуртка «Берегиня».   Народні обряди святкування , жарти, замовляння, веселі ігри, запальні танці-все це спостерігали студенти, викладачі та працівники коледжу. Великою приємністю стали гості – представники Дружківської міської організації  Товариства Червоного Хреста України , що завітали на світо. Гості не просто були глядачами, а й стали активними учасниками. 
 Цього року Тиждень Масниці співпав з улюбленим святом закоханих – Днем Св. Валентина, тому на заході всі валентинки, зібрані за тиждень в скринці Амура,  знайшли своїх адресатів, а студенти  розіграли святкову  лотерею, учасники якої отримали солодкі призи.
На  завершення святкува ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 82 | Додав: Gosha747 | Дата: 15.02.2018

Традиція відмічати День святого Валентина, він же День усіх Закоханих, прийшла до нас із заходу. Закохані цього дня дарують один одному подарунки, ніжні листівки – валентинки  і звичайно ж, признаються в коханні.
Студрада ДЖКК під керівництвом Мусінової Вікторії креативно і творчо підійшли до святкування. Яскраві гірлянди із великих і маленьких сердечок прикрасили коледж. Всім працівникам, викладачам  і студентам подарували сердечка з номерами для лотереї, яку успішно провели, подарувавши першим 10 щасливчикам шоколадки, а іншим цукерки!!! Працювала пошта, за допомогою якої студенти вітали один одного та викладачів, фотографувалися біля плакату із величезним серцем, на якому залишали відбитки  своїх долонь та пальців. Цілий день у коледжі панувала святкова атмосфера! 
Ось так  студенти показали свою небайдужість, в першу чергу, до навчального закладу.!!!

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 69 | Додав: Gosha747 | Дата: 14.02.2018

13 лютого 2018 року, баскетболісти Дружківського житлово –комунального коледжа  ДонНАБА у складі Кравченко Яна, Середи Олександра, Івлева Сергія, Павленко Єгора здобули I місце зі стритбола в обласних змаганнях серед ВНЗ I – II рівнів акредитації.
Першим суперником за золото стала команда ДТ ДГМА. З перших хвилин нашим хлопцям вдалося набрати комфортну перевагу, яка трималася до кінця матчу. Другою командою стала команда з Краматорська. Гравці ДЖКК більшу частину гри вели в рахунку, але в кінці гри суперникові вдалося не лише наблизитися, а  й  порівняти рахунок. Після свистка про закінчення основного часу, командам було оголошено про продовження гри до перших двох очків. Після відбиття атаки, м'яч опинився в руках Яна Кравченка ( кращий гравець турніра), який далеким попаданням привів команду до перемоги і завоювання чемпіонства.

20 лютого в змаганнях взяли участь дівчата . Наші баскетболістки у складі Новік Яна, Борисова Тетяна, Приходь ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 64 | Додав: Gosha747 | Дата: 13.02.2018

25 января в актовом зале Дружковского жилищно-коммунального колледжа прошёл 20й, юбилейный вечер памяти В.С. Высоцкого. В этом году праздник был посвящён 80-летию поэта.
Организатором вечера был туристический клуб «ОДИССЕЙ» имени Высоцкого (президент клуба Белашенко К.Г.). В концертной программе приняли участие около 20 человек. Это барды и исполнители песен из Дружковки, гости из Харькова (Чернов Николай) и Харцызска (Таран Владимир), поэты литературных объединений «Поэтические витражи» и «Современник». В целом, это событие объединило  в актовом зале колледжа около 90 человек – любителей творчества великого поэта. 
Произведения Высоцкого звучали в аудио- и видео- исполнении.
4 часа общения (с антрактом) с творчеством Высоцкого пролетели как одно мгновение, все участники и гости были очень довольны и благодарны организаторам за теплый прием, созданную творческую доброжелательную атмосферу.
Активное участие в ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 107 | Додав: Gosha747 | Дата: 25.01.2018

Різдво  Христове – велике свято всього християнського світу, яке багате на свої традиції та звичаї. Споконвіку існував у нашому народі гарний звичай бажати один одному щастя-здоров'я, довгих літ і всяких статків у хаті й у родині.На жаль,  з часом  багато чого з традицій святкування було втрачено,  але веселі  ватаги колядників і в наш час  ходять від хати до хати, сповіщаючи про радісну новину і віншуючи господарів. 
 Вже не один рік у ДЖКК   збирається студентський  гурт колядників на чолі з керівником гуртка «Берегиня» Савченко О. М.І цього року , одразу після різдвяних вихідних,весела студентська коляда вітала всіх у коледжі. За це колядникам платили щирими посмішками, подякою, солодощами і , звичайно ж, дзвінкими копійками.
 Завітали колядники і до  своїх  сусідів-військових, підтримавши проведення Всеукраїнської акції «Різдвяна колядка – захисникам України». Вій ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 83 | Додав: Gosha747 | Дата: 09.01.2018

Не знання закону не звільняє від відповідальності, як наголошує народна мудрість. Розширення знань студентів про права громадянина, удосконалення їх правової грамотності стало основною задачею заходів, які пройшли в коледжі з 10 по 22 грудня 2017 року.  Інформаційна виставка „Права людини” та відбірка літератури „Знати закон – бути освіченим” надали загальні відомості про права людини, організації, що здійснюють захист прав людини, та документи, що визначають їх права та обов’язки. Також студенти стали учасниками Інформаційної година „Права дітей та неповнолітніх”, виховних годин на правову тематику в коледжі та виховного заходу в гуртожитку.   Так викладачі та студенти коледжу приєдналися до Всеукраїнського тижня права!

Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 82 | Додав: Gosha747 | Дата: 22.12.2017

Вже  вісім років делегація від коледжу їздить з благодійною акцією на День Святого Миколая в будинок малюків «Антошка» , що знаходиться в м. Краматорську.
Ось і цього року студенти, викладачі і працівники коледжу зібрали чимало одягу, іграшок  та коштів для малюків. Заступник директора з виховної роботи Орлова Т.В. привітала зі святом дітей і всіх працівників будинку «Антошка»  і передала подарунки.
Ми віримо в добро!!! Хай щастить вам, любі наші!!!

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 60 | Додав: Gosha747 | Дата: 19.12.2017

Головне завдання вчителів та викладачів – надання знань. Перед кожним із спеціалістів системи освіти постає важливе питання про способи надання учням та студентам інформації. Сучасна освіта пропонує безліч методів та методик, які можуть задовольнити будь-які потреби. До того ж вік цифрових технологій диктує свої правила в організації аудиторної та поза аудиторної роботи викладачів.
В коледжі 28 листопада та 19 грудня відбулися методичні семінари для викладачів, темою яких стала „Впровадження новітніх освітніх трендів в навчальний процес”. Викладачі ознайомилися та обговорили такі освітні тенденції як „перевернуте навчання” та „педагогічний дизайн”. Важливим для викладачів також стала інформація про можливості впровадження інформаційних технологій у навчальний процес в коледжі, зокрема хмарні технології та ресурси Google.

Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 80 | Додав: Gosha747 | Дата: 19.12.2017

Субота, 20.10.2018, 17:03
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0