ДРУЖКІВСЬКИЙ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ

КОЛЕДЖ
эмблема
 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 »

Щороку в Україні   проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. 18 лютого 2017 року відбувся  фінальний етап філологічного змагання. Студентка нашого коледжу  Мусінова Вікторія (гр. Б-11-16, викладач  Савченко О. М.)  вдало пройшла всі попередні етапи конкурсу і представляла ВНЗ 1- 2 рівня акредитації на заключному етапі.
Учасників  цього престижного в Україні конкурсу цього року гостинно зустріли господарі Краматорської української гімназії.
Серед гостей свята – Оксенчук Надія Володимирівна, директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, яка звернулась до учасників конкурсу з вітальним словом. Від Ліги меценатів учнівську та студентську молодь, наставників-учителів, викладачів привітала Тищенко Лариса Миколаївна, викладач ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», кандидат філологічних наук. Юних мовознавців переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу та ї ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 289 | Додав: Gosha747 | Дата: 18.02.2017

Про термінове прийняття Закону України №5240

Шановні колеги!

Петиція «Про термінове прийняття Закону України №5240» на офіційному інтернет- представництві «Верховна Рада України. ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ» за рекордний час - 7 днів, набрала 27 254 голоси з мінімально необхідних 25 000.
Нажаль, нам закрили голосування незважаючи на те, що термін збору підписів - 90 днів. В даний момент петиція знаходиться «на розгляді», в найближчий час очікуємо відповідь.
08 лютого 2017р. о 15:00год відбудеться розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, де наше питання «Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") (реєстр. № 5240, доопрацьований, н.д. О. Мар ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 221 | Додав: Gosha747 | Дата: 31.01.2017

28 грудня 2016 року в актовій залі ДЖКК відбулася не звичайна класна година, а театральна постановка, присвячена актуальній проблемі абортів (режисером якої є Ковальчук Лариса, студентка Київського вищого комунального коледжу культури і мистецтва). Ця ідея, у виконанні наших студентів - без жодних спроб пафосною боротьби зі свободою аборту, але із закликом до усвідомлених дій. Ні в якому разі не дитяча прем'єра відбулася на нашій сцені.
Здивувало, що місць вільних в залі для глядачів не було. Аудиторія в основному студенти і працівники коледжу. Перед початком дії виступила практичний психолог А.Е.Панасенко з вельми емоційною промовою.
«Ми живемо звичним життям, в якому є свої радощі й прикрощі, зустрічі і розставання, надбання і втрати. Працюємо, вчимося, відпочиваємо, зустрічаємося з друзями, закохуємося, переживаємо з приводу подій в країні і в світі, згадуємо минуле, сподіваємося на майбутнє ... І за всіма нашими життєвими проблемами ми не чуємо Безмовний кр ... Читати далі »

Переглядів: 188 | Додав: Gosha747 | Дата: 28.12.2016

Сборная студентов первого курса   решила что штурм высот науки неплохо совместить с опусканием….. под землю и  не просто, а на глубину 288 м в  районе  города Соледар. То есть поехали на экскурсию в соляные шахты.  
Четыре часа, находясь в полном «соляном» окружении, дышали воздухом, пропитанном ионами соли, который обладает бактерицидными свойствами, и подавляет развитие микроорганизмов в дыхательных путях. На сегодняшний день это один из самых эффективных без медикаментозных способов профилактики и лечения заболеваний бронхолегочной системы. Опускание в шахту, экскурсия по соляным лабиринтам, дыхательная гимнастика, знакомство с соляными скульптурами, посещение спелеосанатория «Соляная симфония», горячий чай - позволило не только оздоровиться, но и получить заряд адреналина. 
Совместили не только приятное с полезным: впервые желающими студентами под землей были сданы промежуточные нормативы (знания политическ ... Читати далі »

Переглядів: 269 | Додав: Gosha747 | Дата: 17.12.2016

25.11.2016 студенти та викладачі коледжу зібралися в актовій залі, щоб вшанувати  пам'ять жертв голодомору в Україні в 1932-1933 роках. Голова циклової комісії з гуманітарної та соціально-економічної підготовки  , Савченко О. М. виступила перед аудиторією, зазначивши, що День пам’яті жертв голодомору щорічно відзначається в четверту суботу листопада. В 2016 припадає на 26 листопада. 
Присутні вшанували пам'ять загиблих в 1932-1933 рр., переглянули документальний фільм «Голод». Савченко О. М. звернулася  з проханням приєднатися до  загальнонаціональної  хвилини мовчання, яка відбудеться  26 листопада та  взяти участь  в акції «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам або, запалюють свічку в своєму вікні.

 

Переглядів: 160 | Додав: Gosha747 | Дата: 25.11.2016

      Мы уже несколько раз намечали дату похода в « Дубовый лес», но приходилось его переносить по разным причинам. На последнем заседании турклуба решили, что отступать некуда или придется его заменить лыжным. 13 ноября поход состоялся.
     Протяжённость маршрута небольшая — около 20 километров, но разве это важно если рядом настоящие друзья. Есть, что вспомнить, есть о чём поговорить. Этот поход мы посвятили памяти Бориса Макаровича Лозовского- основателя турклуба. На маршруте было немного людей, всего семеро, но среди них были знаковые личности.
     Владимир Волков — один из членов турклуба г. Дружковки 70-х лет «Кочевники» в составе которого прошёл не один маршрут. 
     Арина Маслова — студентка 1-го курса ДЖКК, это её первый поход в составе турклуба и я уверен не последний. 
     Погода выдалась отличная — не холодно, но ... Читати далі »

Переглядів: 357 | Додав: Gosha747 | Дата: 13.11.2016

З 7 по 11 листопада в коледжі проходив  тиждень української мови, присвячений Дню української писемності та мови. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів.
 Групи І-IV курсів  взяли участь  у створенні інтерактивного словника української мови. Протягом тижня кожен, хто приходив на заняття, міг поповнити свій словниковий запас новими українськими словами, прочитавши їх на табличках, що були розвішені на дверях аудиторій коледжу. 
Студенти  І  курсу змагалися   у мовознавчому турнірі. Пізнавальні  та веселі завдання  підняли настрій всім присутнім на заході. Переможцями турніру стала команда «Українознавці»(гр. Б-11-16). 
 А 9 листопада, в День української писемності та мови, студенти та викладачі коледжу приєдналися до Всеукраїнської акції - Національний радіодиктант єдності.  Найкращі роботи студентів були відзначені. 
 Також в День писемності та мови   студ ... Читати далі »

Переглядів: 194 | Додав: Gosha747 | Дата: 11.11.2016

9 листопада 2016 року у бібліотеці коледжу  в рамках Тижня української писемності та мови проведено святковий усний журнал на тему «Українська мова-давня і молода», присвячений Дню української писемності та мови. На свято запросили студентів І курсу, а також почесних гостей: Бєлашенко К. Г.-заступника директора з виховної роботи, Ісаєва О. В.- методиста навчального закладу, Білоус Л. М.- куратора, Сочинська Г. К- викладача англійської мови.
Метою виховного заходу було формування розуміння того, що українська мова - це скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава і розширення знань про красу і багатство української мови, пробудження почуття національної гідності й виховання любові до рідної мови, до рідного краю та стимульоване бажання розмовляти рідною мовою.
 Студенти за допомогою  працівників бібліотеки підготували повідомлення про походження української писемності, про творців слов’янської азбуки-братів-просвітител ... Читати далі »

Переглядів: 198 | Додав: Gosha747 | Дата: 09.11.2016

20 октября 2016 года в  актовом зале ДЖКК состоялся  ежегодный и традиционный  праздник, посвящённый первокурсникам. Программа была построена на основе конкурса.
 Ребятам-первокурсникам необходимо было заявить о себе, как о состоявшихся и полноправных хозяевах колледжа, рассказать о своей студенческой жизни и похвастаться своими талантами.
Конкурсная программа была разбита на 2 блока: 1) Визитная карточка группы- «А вот и мы!» и 2) Творческое выступление - «Мы нашли таланты!»
За ходом конкурса следило строгое, но компетентное и очень дружелюбное жюри в составе председателя студенческого совета – Евгения Агеева, практического психолога ДЖКК  - А.Э. Панасенко и руководителя «Досуг-центра» колледжа – Е.Г. Вилковой.  
Праздично-конкурсную программу вела очаровательная, остроумная, ... Читати далі »

Переглядів: 238 | Додав: Gosha747 | Дата: 20.10.2016

Казацьтво

  У Дружківському житлово-комунальному коледжі провели показові спортивні виступи до Дня захисника України і Дня козацтва.    
14 жовтня — День українського козацтва відзначається в Україні відповідно до Указу Президента.  Цей день обрали невипадково. Споконвіків на свято Покрови (14 жовтня) наші пращури вшановували воїнів захисників. Традиція ця дуже давня і походить ще з часів Київської Русі.
   Кожен в Україні чув про козаків. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави — гімні України. Козаків можна побачити на парадах українського війська, їх зображення є на українських грошах та поштових марках. А про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистить слабшого, старого, жінку, у нас кажуть: справжній козак. Козак в уявленні українця — це звитя ... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: Gosha747 | Дата: 14.10.2016

Понеділок, 22.07.2019, 14:06
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Календар

«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Посилання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0